مشاوره 24 ساعته رایگان

نصب و راه اندازی دستگاه داکت اسپلیت


داکت اسپلیت ها از دو بخش یونیت داخلی یا هواساز و یونیت خارجی یا کندانسور تشگیل می شوند. این دو بخش توسط لوله مسی به هم متصل می شود و هوای گرم یا سر از طریق کانال های تعبیه شده در سقف به واحد منتقل می شود. اما برای نصب داکت اسپلیت لازم است تا به نکاتی توجه شود تا بهترین عملکرد را از دستگاه مورد نظر دریافت کنید و به دمایی مطبوع در فصول مختلف سال برسید.

——————————–

گروه مهندسی پایش تهویه  با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تجهیز داکت اسپلیت، با تیمی مجرب و آموزش دیده در زمینه نصب داکت اسپلیت در واحدهای تجاری، ادارای، صنعتی و مسکونی است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا درخواست اعزام نصاب و تکنسین به محل در کمتر از 24 ساعت با کارشناسان پایش تهویه تماس بگیرید 

 09124039450

اصول اولیه نصب صحیح داکت اسپلیت

جانمایی و محل قرارگیری یونیت داخلی داکت اسپلیت باید در قسمت درستی از منزل صورت بگیرد تا هوادهی با تمام نقاط امکان پذیر باشد. در اغلب موارد یونیت داخلی در پذیرایی، فضای بین اتاق خواب ها و راهرو انجام می شود. در صورتی که متراژ واحد مورد نظر بالا باشد از دو دستگاه داکت اسپلیت استفاده می شود که یک دستگاه برای پذیرایی و یک دستگاه برای اتاق خواب ها در نظر گرفته می شود.

نصب و اجرای صحیح داکت اسپلیت بر اساس نقشه کشی انجام شده صورت می گیرد که در اینجا اهمیت حضور متخصص و نقشه کش متبحر کانال داکت اسپلیت ضروری است. انتخاب طول و ابعاد مناسب برای کانال کشی، مسیر کانال کشی، انتخاب طول مناسب لوله مسی، ابعاد دریچه مکش و دهش مناسب از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

نکات مهم در نصب داکت اسپلیت

برای پیشگیری از انتقال صدا به داخل واحد از قرار دادن کندانسور در تراس خودداری کنید.

برای افزایش طول عمر و راندمان دستگاه داکت اسپلیت، کندانسور را زیر سایبان قرار دهید.

محل نصب ترموستات به گونه ای باشد که در مجاورت لامپ یا آشپزخانه قرار نداشته باشد. ترموستات های داکت اسپلیت به دمای فضا حساس هستند و در صورت حس گرما، برای کاهش مصرف انرژی به حالت فن سوییچ می شود. در صورتی که ترموستات در مجاورت گرما قرار گیرد در عملکرد دستگاه اختلال ایجاد می شود.

هزینه نصب داکت اسپلیت

هزینه نصب داکت اسپلیت به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در صورتی که اجرای زیرساخت و کانال کشی داکت اسپلیت توسط خریدار صورت گرفته شده باشد، اجرت نصب داکت اسپلیت و لوازم مصرفی مورد استفاده هزینه نهایی را مشخص می کند. متراژ و نوع کاربری از جمله مواردی است که در هزینه نصب داکت اسپلیت موثر است.

شما می توانید برای دریافت جزییات هزینه نصب داکت اسپلیت توسط تکنسین مجرب تیم پایش تهویه با مشاوران داکت اسپلیت پایش تهویه تماس حاصل فرمایید و تنها با ذکر متراژ محل مورد نظر قیمت نصب داکت اسپلیت را استعلام کنید.

 

نصب داکت اسپلیت | انواع داکت اسپلیت، ایران مکانیک


موردی برای نمایش وجود ندارد.
گروه مهندسی پایش تهویه ایرانیان با داشتن بیش از ­­15 سال تجربه کار با انواع سیستم های تهویه آمادگی ارایه خدمات نصب و راه انداری و تعمیر سیستم های تهویه را دارد
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها
موردی وجود ندارد.