مشاوره 24 ساعته رایگان

در خواست بازدید رایگان کارشناس


تجهیزات سیستم های تهویه مطبوع یک ساختمان امری بسیار حساس و پیچیده است. رسیدن به دمایی که آسایش و راحتی افراد ساکن در محل را تامین کند نیازمند انتخاب درست و دقیق دستگاه داکت اسپلیت، اجرای صحیح و نصب و راه اندازی اصولی دستگاه داکت اسپلیت است.

داکت اسپلیت ها جز سیستم های تهویه مطبوع تقریبا با قیمت بالا محسوب می شوند. توصیه می کنیم برای تجهیز محل مورد نظر حتما از کارشناسان مجرب حوزه داکت اسپلیت مشورت بگیرید تا مناسب ترین انتخاب برای تجهیز سیستم داکت اسپلیت محل مورد نظر را دریافت کنید.

——————————–

اعزام مجرب ترین کارشناسان و مشاوران حوزه داکت اسپلیت کمتر از 24 ساعت به محل توسط گروه فنی مهندسی پایش تهویه.

 همین حالا برای درخواست حضوری کارشناس تماس بگیرید.     09124039450 (مشاوره رایگان حضوری در محل)

———————————

راهنمای دریافت مشاوره و کارشناسی تجهیز داکت اسپلیت

در اینجا لازم است تا اطلاعاتی در مورد چگونگی دریافت کارشناسی حضوری تجهیز داکت اسپلیت در محل ارائه کنیم تا بیشترین بازدهی از دریافت این مشاوره ها را داشته باشید. در اینجا چند سوال مطرح می شود:

بهترین زمان برای درخواست مشاوره حضوری چه زمانی است؟

بهترین زمان برای درخواست مشاوره حضوری قبل از اجرای زیرساخت و در مرحله نازک کاری محل مورد نظر است. در این مرحله از ساخت می توان جانمایی و انتخاب محل مناسب نصب دستگاه داکت اسپلیت را انجام داد. کانال کشی و اجرای زیر ساخت داکت اسپلیت نیز قابل اجراست.

در جلسات مشاوره حضوری چه می گذرد؟

یکی از مهم ترین بخش های مشاوره و کارشناسی ظرفیت سنجی و انتخاب ظرفیت مناسب دستگاه داکت اسپلیت است. در این جلسات کارشناس مربوطه با توجه به نوع ساختمان، کاربری، متراژ و .. داکت اسپلیت مناسب محل مورد نظر را تعیین می کند. در انتخاب نوع برند داکت اسپلیت و بازه قیمت مورد نظر شما دستگاه های مختلف را معرفی می کند.

آیا در این جلسات در مورد مسائل فنی دستگاه اطلاعاتی داده می شود؟

با توجه به اینکه برندهای داکت اسپلیت متنوع بوده و دارای ظرفیت مختلف است ممکن است به خاطر سپردن ابعاد و اندازه، وزن و میزان مصرف برق و آمپر کار آسانی نباشد. کارشناس داکت اسپلیت با تسلط روی مشخصات فنی برندهای مختلف اطلاعات لازم را ازائه می کند و بهتربن داکت اسپلیت برای محل مورد نظر را معرفی می کند.

آیا بعد از اجرای زیرساخت امکان دریافت مشاوره و کارشناسی حضوری برای خرید دستگاه وجود دارد؟

بله شما می توانید تنها برای خرید دستگاه داکت اسپلیت از مشاوره رایگان کارشناسان ایران مکانیک استفاده کنید. اما بهترین زمان برای خرید دستگاه و انتخاب ظرفیت قبل از اجرای زیرساخت ممکن است زیرساخت شما طوری انجام شود که متناسب با ابعاد دستگاه داکت اسپلیت مورد نیاز فضای شما نباشد.

برای داشتن تجربه ای شیرین از تجهیز سیستم های تهویه مطبوع، استفاده از خدمات رایگان کارشناسی در محل را جدی بگیرید تا نیازمند تعویض دستگاه داکت اسپلیت خود به مرور زمان نباشید.

 


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
موضوع را بنویسید. موضوع را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره تلفن را بنویسید. شماره تلفن را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...