مشاوره 24 ساعته رایگان

پرده هوا چیست وچه کاربردی دارد


پرده هوا 

به طور کلی پرده هوا (درب هوا) وسیله ای است که با جریان هوای پرفشار از ورود هوای بیرون به داخل و اختلاط هوای دو فضا جلوگیری می کند. پرده های هوا می توانند جهت گرمایش یا سرمایش از بالای درب ورودی، علاوه بر بهره گیری از مکش هوای داخلی به کویل های گرمایشی یا سرمایشی نیز مجهز شوند. فن هوادهی سانتیفیوژ و استوانه ای پرده هوا می بایست به اندازه کافی قدرتمند باشد تا یک جت پرفشار از هوا ایجاد نماید که این جریان فشرده هوا تا زمین ادامه داشته باشد. رایج ترین نوع پرده هوا، پرده هوای از نوع دمنده رو به پایین با نصب در بالای درب ورودی ساختمان ها به منظور جلوگیری از ورود هوای بیرون به داخل و جدا سازی دو فضا با دما های مختلف می باشد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را جهت انتخاب و خرید پرده هوای مورد نیاز با شما به اشتراک بگذاریم.


پرده هوا چیست وچه کاربردی دارد

پرده هوا چیست وچه کاربردی دارد

پرده هوا به طور کلی پرده هوا (درب هوا) وسیله ای است که با جریان هوای پرفشار از ورود هوای بیرون به داخل و اختلاط هوای دو فضا جلوگیری می کند. پرده های هوا می توانند جهت گرمایش یا سرمایش از بالای درب ورودی، علاوه بر بهره گیری از مکش هوای داخلی به کویل های گرمایشی یا سرمایشی نیز مجهز شوند. فن هوادهی سانتیفیوژ و استوانه ای پرده هوا می بایست به اندازه کافی قدرتمند باشد تا یک جت پرفشار از هوا ایجاد نماید که این جریان فشرده هوا تا زمین ادامه داشته باشد. رایج ترین نوع پرده هوا، پرده هوای از نوع دمنده رو به پایین با نصب در بالای درب ورودی ساختمان ها به منظور جلوگیری از ورود هوای بیرون به داخل و جدا سازی دو فضا با دما های مختلف می باشد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را جهت انتخاب و خرید پرده هوای مورد نیاز با شما به اشتراک بگذاریم.

گروه مهندسی پایش تهویه ایرانیان با داشتن بیش از ­­15 سال تجربه کار با انواع سیستم های تهویه آمادگی ارایه خدمات نصب و راه انداری و تعمیر سیستم های تهویه را دارد
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها