داکت اسپلیت یکی از تجهیزات رایج جهت تامین سرمایش و گرمایش مستقل در واحدهای مسکونی و اداری می باشد که خصوصا طی دو دهه اخیر مورد استقبال و استفاده بیشتر عموم قرار گرفته است. اگر می خواهید از داکت اسپلیت به عنوان سیستم تهویه مطبوع فضای آپارتمان یا دفتر کار خود استفاده نمائید و دقیقا نمی دانید بهتر است از چه نوع داکت اسپلیت، با چه ظرفیت، برند، قیمت و مشخصاتی استفاده کنید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به همه سوالات شما در خصوص مشخصات فنی، بهترین نوع داکت اسپلیت، گارانتی و... پاسخ دهیم!

نحوه انتخاب و خرید انواع داکت اسپلیت

داکت اسپلیت (Ducted Split) اصطلاحی است که بسیاری از کارشناسان برای اسپلیت های کانالی مورد استفاده قرار می دهند که امروزه یکی از رایج ترین سیستم های سرمایش و گرمایش در آپارتمان ها محسوب می شود. داکت اسپلیت ها یا اسپلیت های کانالی با تامین هوای خنک در تابستان و تامین هوای گرم در زمستان برای کلیه فضاها در یک واحد آپارتمان و انتقال هوای سرد یا گرم توسط کانالهای داخل سقف کاذب، دمای محیط مورد نظر را به شرایط آسایش و دلخواه تنظیم شده ی ترموستات می رساند.

داکت اسپلیت ها متشکل از 2 بخش یونیت داخلی (هواساز) و یونیت خارجی (کندانسور) می باشند که این 2 بخش توسط 2 لوله مسی به یکدیگر مرتبط می شوند، هوای سرد را تامین می کنند و آن ها را توسط کانال های اجرا شده داکت اسپلیت در اتاق ها یا سالن هر واحد آپارتمانی (در داخل سقف کاذب) توزیع می نمایند.
به طور کلی در کندانسور داکت اسپلیت ها (یونیت خارجی) گاز مبرد خنک می شود و از طریق لوله مسی به شیر انبساطی (expantion valve) و از آنجا به صورت گاز مبرد و آماده جذب گرمای محیط به کویل یونیت داخلی داکت اسپلیت منتقل می گردد. در کویل های یونیت داخلی گرمای هوای محیط داخلی توسط گاز مبرد درون کویل گرفته شده و هوای خنک شده توسط فن (پنل داخلی) به درون کانال رفت هوا منتقل می گردد.

Description: داکت اسپلیت

داکت اسپلیت ها را می توان به دو گروه زیر تقسیم بندی نمود:

 • داکت اسپلیت (اسپلیت      کانالی) معمولی گرید B
 • داکت اسپلیت کم مصرف اینورتر      گرید A. این نوع داکت اسپلیت ها برای کاهش هزینه مصرف برق با رده      انرژی A، طراحی و تولید شده اند. در داکت اسپلیت های اینورتر،      کمپرسور با قابلیت دور متغیر استفاده می گردد که با کاهش دمای محیط داخلی،      دور کمپرسور کاهش و با افزایش دما، دور کمپرسور افزایش می یابد.

Description: نحوه‌ی گردش هوا در داکت اسپلیت

اصولا از داکت اسپلیت ها چه مواقعی و برای چه فضاهایی استفاده می شود؟

استفاده از داکت اسپلیت ها یا اسپلیت های کانالی برای سرمایش و گرمایش آپارتمان های مسکونی، اداری، ویلاها و ... به عنوان یک گزینه لوکس و با هزینه برق مصرفی معادل و یا حتی بیشتر از کولر گازی و اسپلیت با توجه به محاسبات بار برودتی و حرارتی در نظر گرفته می شود. داکت اسپلیت ها عموما به جای چند اسپلیت در یک واحد مورد استفاده قرار می‌گیرند.
با استفاده از داکت اسپلیت ها علاوه بر استقلال در تامین سرمایش و گرمایش برای هر واحد از آپارتمان به صورت مستقل، همچنین هزینه های نگهداری و بهره برداری از یک سیستم برودتی مرکزی مانند چیلر به شدت کاهش می یابد.
کارشناسان مجموعه تخصصی پایش تهویه ایرانیان می توانند مناسب ترین انتخاب از برندهای برتر داکت اسپلیت را بر اساس شرایط فنی و اقتصادی در هر پروژه به شما سازندگان و انبوه سازان گرامی معرفی نمایند.

با توجه به اطلاعات فنی و قیمت های مناسب ارائه شده انواع داکت اسپلیت در مجموعه تخصصی و معتبر پایش تهویه ایرانیان، صمیمانه امیدواریم شما کاربر گرامی ضمن مطالعه مشخصات فنی کامل ارائه شده، با اطمینان خاطر از گارانتی اصلی + تحویل سریع محصولات، پایش تهویه ایرانیان را جهت خرید محصول مورد نیاز خود (از یک محصول تا خرید عمده برای شرکت ها و پروژه های ساختمانی) در سراسر کشور و حتی در کشورهای همسایه و منطقه خاورمیانه انتخاب فرمائید.

Description: تناسب داکت اسپلیت و فضای مورد استفاده

برآورد ظرفیت داکت اسپلیت مورد نیاز و ملاحظات جانبی:

 1. معمولا هنگام برآورد اولیه ظرفیت      سرمایش داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی مورد نیاز هر آپارتمان در شرایط آب و      هوایی مانند تهران و در طبقات وسط ساختمان (که در معرض تابش نورخورشید به سقف      در تابستان و سرمای سطح بام در زمستان نمی‌باشند)، به ازای هر 35 یا 40 متر      مربع سطح کلی آپارتمان حدود یک تن تبرید (ظرفیت داکت اسپلیت) در نظر گرفته می      شود (هر متر مربع فضای مفید حدود 400 btu/hr). بنابراین اگر متراژ هر یک از      واحد های آپارتمان شما بیش از 120 متر مربع باشد، بهتر است برای هر واحد دو      دستگاه داکت اسپلیت مورد استفاده قرار گیرد .همچنین در نظر داشته باشید که هر      Btu/hr 12000      معادل      یک تن تبرید می باشد.
 2. برای آپارتمان های تا متراژ 150      متر مربع نیز می توان از داکت اسپلیت های تک فاز اینورتردار (برخی      برندها) ولی با برق 32 آمپر استفاده نمود و نیازی به تقاضای برق سه فاز (از      شرکت برق) نمی‌باشد.
 3. در صورتیکه واحدهای آپارتمان شما      حتی تا متراژ 200 متر مربع باشند نیز می توانید با استفاده از برق تک فاز      برخی برندها ولی 50 آمپر، از داکت اسپلیت های تک فاز اینورتردار استفاده      نمایید.
 4. طبق شنیده های کارشناسان ما،      سازندگان برای واحدهای بالاتر از 200 متر مربع موظف به اخذ برق سه فاز بر      اساس بخشنامه شرکت توانیر می‌باشند.
 5. یکی از نکات مورد توجه در انتخاب      داکت اسپلیت ها، در نظر گرفتن حجم هوادهی آنها است که معمولا به ازای هر یک      تن ظرفیت داکت اسپلیت معادل CFM 400 حجم هوادهی مناسب است. بدیهی است در صورت کمتر بودن حجم      هوادهی میزان صدای داکت اسپلیت کمتر و در صورت بیشتر بودن هوادهی، میزان صدای      داکت اسپلیت بیشتر خواهد بود.
 6. همچنین می توانید برای سهولت      بیشتر به جدول محاسبه تقریبی زیر جهت تعیین ظرفیت داکت اسپلیت مورد نیاز، با      توجه به شرایط و مبانی محاسبات عنوان شده مراجعه نمائید:
  توجه:      جدول برآورد ظرفیت زیر بصورت تقریبی و صرفاً برای آپارتمان‌های مسکونی با      شرایط آب و هوایی مانند تهران و با فاصله سقف تا کف 2/8 متر، بدون تجمع نفرات      و افزایش گرمای نهان و بدون استفاده از تجهیزات الکتریکی پرمصرف و همچنین      بدون نمای شیشه یا ضلع شیشه ای خصوصاً در سمت غرب فضا یا بنای مورد نظر شما      ارائه گردیده است.
 ظرفیت داکت اسپلیت برای واحد های وسط و   همکف (m2)برای واحد های زیر پشت   بام (m2)
18000تا 40تا 25
24000تا 50 تا 30
30000تا 60 تا 40
36000تا 85 تا 60
48000 تا 110تا 75
60000تا 150تا 100

7. قبل از انتخاب قطعی هر یک از مدل‌های داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی که در ادامه آورده شده است، به موضوع تک فاز بودن یا سه فاز بودن برق مصرفی آن توجه نموده و همچنین آمپر برق مصرفی آن را با آمپر(A) کنتور برق ساختمان خود مقایسه فرمائید.

مزایای استفاده از داکت اسپلیت (اسپلیت کانالی):

 • کاربرد دوگانه سرمایش و      گرمایش
 • حذف سیستم چیلر، برج خنک کننده،      موتور خانه مرکزی، رادیاتورها و لوله کشی های مربوطه
 • امکان استفاده از هوای تازه (Fresh Air) در صورت نیاز و نصب کانال مربوطه
 • حذف رطوبت یا دم هوای تابستانی،      فیلتراسیون هوا و کاهش آلودگی و بیماری
 • امکان استفاده از سیستم گرمایش      با کویل آبگرم
 • قابلیت نصب داکت اسپلیت برای      فضاهای وسیع با کاربری متنوع
 • امکان قراردادن فیلتر تصفیه هوا      و نیز کنترل دمای هر نقطه از فضا به وسیله ترموستات و دریچه های ترموستاتیک      تنظیم هوا به صورت مجزا
 • راه اندازی و کاربری آسان داکت      اسپلیت ها
 • طول عمر مناسب داکت اسپلیت ها

Description: نحوه‌ی عملکرد داکت اسپلیت

از دیگر ویژگی های دستگاه های داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

A. قابلیت نصب افقی در حداقل فضا
B. نگهداری و تعمیر ساده و ارزان داکت اسپلیت
C. حذف لوله‌ کشی پراکنده در کف و سقف واحدها
D. حذف کانال‌کشی عمودی و جلوگیری از کاهش فضای مشاع مجتمع‌های آپارتمانی
E. انتقال یکنواخت سرما و گرما از طریق کانال‌های اجراشده در داخل سقف کاذب
F. استقلال برای هر واحد آپارتمانی و در نتیجه کاهش هزینه‌های نگهداری و عدم نیاز به استفاده از تکنسین نگهدارنده

خرید داکت اسپلیت

قدم اول برای انتخاب داکت اسپلیت، باید توجه به ابعاد، محل نصب و ظرفیت محل نصب دستگاه باشد. زیرا، داکت اسپلیت در انواع مختلف با ظرفیت های سرمایش، گرمایش و هوادهی متفاوت تولید و عرضه می شود و قبل از اقدام به خرید داکت اسپلیت، باید متراژ و کاربری محیط خود را در نظر داشته باشید، تا بتوانید انتخاب صحیح و درستی در مدل و ظرفیت هوادهی داکت اسپلیت داشته باشید. سپس مواردی مانند برق تک فاز یا 3 فاز، میزان مصرف انرژی، ویژگی ها، برند و قیمت داکت اسپلیت مد نظر، باید مورد بررسی قرار گیرد.
در سایت مجموعه تخصصی پایش تهویه ایرانیان، اطلاعات فنی ده ها مدل از انواع داکت اسپلیت ، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است.

قیمت داکت اسپلیت

قیمت داکت اسپلیت بر اساس نوع، ظرفیت، ویژگیها و برند متفاوت است. جهت انتخاب و خرید آسان داکت اسپلیت ، ابتدا باید ابعاد و ظرفیت مورد نیاز را تعیین کنید. در سایت مجموعه تخصصی پایش تهویه ایرانیان، اطلاعات فنی ده­‌ها مدل از انواع داکت اسپلیت، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است.
لازم به ذکر است کلیه داکت اسپلیت های ارائه شده در سایت مجموعه تخصصی پایش تهویه ایرانیان دارای شناسه کالا و قیمت مناسب بوده و تخفیف‌های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت‌ها لحاظ گردیده است.

خرید اقساطی داکت اسپلیت

مجموعه پایش تهویه ایرانیان جهت سهولت خرید شما کاربران عزیز، امکان فروش اقساطی را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اقساطی داکت اسپلیت به صفحه خرید اقساطی مراجعه نمایید.

موارد کلی در انتخاب و نصب داکت اسپلیت‌ها:

 1. انتخاب صحیح ظرفیت، ابعاد،      نوع و محل نصب داکت اسپلیت.
 2. تصمیم گیری در مورد استفاده      از داکت اسپلیت نوع معمولی یا از نوع اینورتر (اصولاً      اینورترها با راه اندازی و تغییر دور آرام کمپرسور دستگاه امکان مصرف کمتر      برق و جلوگیری از شوک الکتریکی را فراهم می نمایند) و بهتر است برای ظرفیت های 24000      و بالاتر از نوع اینورتردار استفاده گردد.
 3. اجرای درست و اصولی کانال کشی و      لوله مسی داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی به منظور بهره مندی از بالاترین      کارایی سیستم داکت اسپلیت.
 4. به منظور تعیین ظرفیت داکت      اسپلیت مورد نیاز، ابتدا نسبت به ارسال آخرین پلان معماری واحدها و طبقات      ساختمان خود از طریق فکس یا ایمیل برای کارشناسان پایش تهویه ایرانیان به      عنوان مرکز مشاوره و فروش انواع دستگاه های سرمایش و گرمایش اقدام فرمائید.
 5. قبل از انتخاب و سفارش خرید هر      یک از داکت اسپلیت‌ها علاوه بر موضوع ابعاد هواساز یا پنل داخلی، به      موضوع تک فاز یا سه فاز بودن برق مورد نیاز آن و همچنین آمپر (A) برق مصرفی آن، با در نظر گرفتن      توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائید.
 6. با توجه به اهمیت بالانس فن      هوادهی در عملکرد داکت اسپلیت و ارتباط مستقیم آن با طول عمر بلبرینگ موتور،      به منظور تداوم بالانس دینامیکی فن هوادهی دستگاه، نسبت به نصب کاملاً      افقی و تراز شده انواع داکت اسپلیت در محل نصب خود نهایت دقت را مبذول      فرمائید.
 7. باتوجه به اینکه معمولاً در داکت      اسپلیت‌ها از هوای برگشتی همان واحد استفاده می‌شود، لازم است قبل از قرار      گرفتن و نصب داکت اسپلیت در بالای سقف کاذب یا هر فضای دیگری که محل قرارگیری      دستگاه است، آن فضای نصب با تیغه چینی و یا نصب تایل از دیگر فضاهای عمومی      ساختمان (در بالای سقف کاذب) مانند      راهرو‌ها یا کریدورهای طبقات کاملاً جدا گردند و داکت اسپلیت در محل و      موقعیتی نصب گردد که فقط هوای برگشتی همان واحد یا فضای موردنظر در آن جریان      داشته باشد.
 8. در زمان اجرای کانال کشی، محل      نصب دریچه های برگشت هوای داکت اسپلیت‌ها یا اسپلیت‌های کانالی نسبت به دریچه      های رفت هوا دارای بیشترین فاصله یاشند
 9. با توجه به اهمیت تعیین دمای      هوای داخل و فرمان های قطع و وصل ترموستات جهت کنترل عملکرد فن هوادهی داکت      اسپلیت، در برندهایی که در مسیر مکش هوا دارای ترموستاتنمی      باشند، تعیین محل نصب ترموستات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین هنگام تعیین محل نصب      ترموستات با رعایت ارتفاع 140 سانتی متری از کف، همچنین ترموستات را در محلی      که امکان تابش مستقیم نور خورشید یا جریان هوای خروجی از خود داکت اسپلیت      نباشد، نصب فرمائید.
 10. برای اجرای لوله های مسی در      ارتفاع، به ازای هر 6 متر طول لوله مسی از یک تله روغن (OIL TRAP) استفاده نمائید.
 11. به طور کلی هزینه اجرای کانال      های توزیع و برگشت هوای داخل واحدها و اجرای لوله های مسی بین داکت داخلی و      پنل بیرونی داکت اسپلیت ها یا اسپلیت های کانالی بر اساس فاصله و طول مسیر      بین این دو قسمت متفاوت بوده اما با توجه به سوالات مکرر سازندگان واحدهای      مسکونی به عنوان یک براورد کلی می توان هزینه اجرای آن ها را حدود 20 % تا      30% از قیمت اولیه داکت اسپلیت در نظر گرفت (البته این براورد      تقریبی است).

مقایسه داکت اسپلیت با مینی چیلر:

 • با توجه به سوالات مکرر سازندگان      واحدهای مسکونی در خصوص مقایسه هزینه تهیه و اجرا و بهره برداری داکت اسپلیت      با مینی چیلر (+فن کویل ها) برای      هر واحد مسکونی، طبق محاسبه و برآورد و تجربه کارشناسان فروش مجموعه تخصصی پایش      تهویه ایرانیان، انجام صحیح برآورد و مقایسه این هزینه ها به عوامل متعددی مانند      ظرفیت و برند انتخابی، ویژگیها و مشخصات فنی هر کدام از تجهیزات، متراژ زیر      بنای واحد، محل و چگونگی اجرا و... بستگی دارد.
  اما      در شرایط نرمال طبق برآوردها، هزینه تمام شده خرید، نصب و اجرای سسیستم داکت      اسپلیت حدود 40% کمتر از هزینه خرید، نصب و اجرای مینی چیلر (+فن کویل      سقفی) برای واحد مسکونی مشابه و با ظرفیت و برند مشابه می باشد.
 • در زمینه هزینه های بهره برداری      که عمدتا شامل هزینه برق مصرفی + هزینه تعمیرات دوره ای و شارژ گاز مبرد می      باشد نیز تفاوت چندانی بین هزینه مصرف برق و دیگر هزینه های بهره برداری داکت      اسپلیت و مینی چیلر نمی باشد اما در صورت استفاده از داکت اسپلیت با ظرفیت      بیشتر از 3 تن تبرید، در زیر دستگاه در صورت عدم نصب دریچه مکش و طراحی غیر      صحیح کانال صدای عبور هوا کاملا جلب توجه می نماید.

داکت اسپلیت ایرانی

داکت اسپلیت ایرانی در یک دهه گذشته دستخوش تغییراتی در مسیر ترکیب علم و صنعت شده که توانسته در مقایسه با برندهای مطرح و قدیمی دنیا قرار بگیرد که این بازخورد در صنعت تهویه مطبوع و گرمایش کاملا مشهود است همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی برندهای ایرانی از عوامل مهم جذب مشتری و افزایش ضریب اطمینان خریداران در زمان انتخاب محصول مورد نظر میباشد .لازم به ذکر است این تحول مبارک تولید در داخل ، از دهه های گذشته آغاز گردیده و در حیطه تجهیزات تاسیسات از پمپ و دیگ و مشعل و فن کویل و چیلر و هواساز آغاز گردیده و اکنون پس از چند دهه نوبت به تولید کولر اسپلیت و داکت اسپلیت ایرانی مانند برندهای ایران رادیاتور ، پایش تهویه ایرانیان ، سارائیل و ... رسیده است .

روش های تامین گرمایش در داکت اسپلیت ها:

 • کویل آب گرم: در ساختمانهایی که از داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی استفاده می نمایند ، رایج ترین روش      تامین گرمایش که در 90 % موارد، مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از کویل      آب گرم متناسب با ابعاد دهانه خروجی هر داکت اسپلیت می باشد. در داکت اسپلیت‌های اینورتر نیز که قادر به تامین سرمایش      و گرمایش از طریق کمپرسور دستگاه می باشند، استفاده از کویل آب گرم برای تامین گرمایش توصیه می گردد؛ این روش قادر خواهد بود تا میزان قابل توجهی در هزینه  مصرف برق صرفه جویی نماید.
 • در زمستان آب گرم توسط سیستم  حرارت مرکزی ساختمان (موتورخانه) و یا پکیج گرمایشی هر واحد تامین      گردیده و با ورود به کویل آب گرم داکت اسپلیت، هوای گرم مورد نیاز هر      واحد را تامین می‌نماید.
 • هیت پمپ: روش دیگرتامین   گرما ، استفاده از داکت اسپلیت‌هایی است که مجهز به سیستم هیت      پمپ می باشند. هیت پمپ ها علاوه بر مصرف برق زیاد و ظرفیت گرمایش ناکافی  در بسیاری از مناطق، ممکن است در سرمای زیر صفر زمستان موجب یخ زدگی کندانسور  گردند.
 • کویل برقی: استفاده از کویل برقی در داکت اسپلیت ها به منظور تامین گرمایش به ندرت اتفاق می افتد و      مصرف برق بالایی را نیز به همراه دارد. در این صورت جهت سیستم گرمایش نیازی به وجود آب گرم پکیج و موتورخانه نمی باشد لذا از این مدل در فضاهایی که مجهزبه لوله کشی گاز یا موتورخانه مرکزی نمی‌باشند، استفاده می گردد.
 • همچنین به خاطر داشته باشید در صورت عدم استفاده از ایرونت اتوماتیک روی کویل آبگرم دستگاه، هر سال در      شروع فصل سرما، کویل آبگرم داکت اسپلیت ها را هواگیری نمائید.

نکات مهم استفاده از داکت اسپلیت ها:

 • در صورتی که زیر دستگاه داکت اسپلیت قرار داشته باشیم، صدای مشخص فن و عبور هوای مکش دستگاه در بعضی برندهای داکت اسپلیت‌ها ممکن است زیاد بنظر برسد، بنابراین بهتر است به هیچ وجه داک اسپلیت در داخل سقف کاذب اتاق خواب‌ها و اتاق TV و یا نشیمن قرار نگیرد. بنابراین محل مناسب نصب آنها حتی المقدور در بالای سقف کاذب ورودی یا راهروها و فضاهای ارتباطی داخل واحد مسکونی می باشد. (به منظورجلوگیری از ایجاد صدای      مزاحم در اتاق‌های خواب، بهتر است ظرفیت داکت اسپلیت نصب شده در بالای سقف کاذب راهروی اتاق خواب‌ها بیشتر از 2 تن تبرید نباشد)
 • به هیچ عنوان محل نصب دستگاه  داکت اسپلیت‌ها را در بالای سقف کاذب حمام یا سرویسهای بهداشتی و یا      آشپزخانه در نظر نگیرید. همچنین در صورت عدم نصب دریچه‌های ترموستاتیک تنظیم هوای ورودی به هر یک از فضاهای آپارتمان (که معمولا هم نادیده گرفته می شود)، کنترل ساده ای روی تنظیم دمای هر یک از فضاها به تفکیک و ایجاد دمای  قابل کنترل در هر یک از اتاق ها وجود نخواهد داشت.
 • یکی از محدودیت های استفاده از  داکت اسپلیت‌ها یا اسپلیت‌های کانالی نصب یونیت خارجی (کندانسینگ یونیت) در  فضای خارجی ساختمان است، اصولاً نصب تعداد زیاد کندانسینگ یونیت‌ها برای مجموعه      داکت اسپیلت‌های یک مجتمع آپارتمانی یا ساختمان در صورتی که محل نصب این   یونیت‌ها روی بام نباشد می‌تواند به زیبایی نمای ساختمان لطمه وارد کند و چنانچه امکان نصب آنها در بام ساختمان وجود داشته باشد باید علاوه بر بررسی      توانایی امکان ساکشن گاز مبرد از پنل داخلی تا کندانسینگ یونیت نصب شده در   بام در ظرفیت مورد نظر، هزینه‌های اجرای انجام لوله های رابط مسی و تمهیدات  دیگر را نیز باید در نظر گرفت.
 • حداکثر طول لوله های رابط (مسی) بین پنل داخلی داکت اسپلیت تا کندانسور بیرونی براساس ظرفیت و نظر کارشناس      بین 10 تا 30 متر می‌باشد.

Description: کانال کشی داکت اسپلیت


کاربر گرامی

 • چنانچه پس از مطالعه مطالب ارائه  شده فوق، سوالات بیشتری جهت تصمیم‌گیری برای خرید انواع داکت اسپلیت      معمولی و اینورتر مورد نیاز دارید، می‌توانید پس از تماس با مجموعه پایش تهویه ایرانیان و از کارشناسان فروش بخش تجهیزات تهویه مطبوع مشاوره      بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.
 • کاربر گرامی، ضمن تشکر از      جنابعالی جهت اطمینانی که به نظرات فنی کارشناسان فروش پایش تهویه ایرانیان      دارید، لازم به ذکر است اصولا تعیین و انتخاب برند محصول موردنظر براساس  سابقه ، قدرت برند ، خدمات و قیمت محصول نهایتا توسط خریدار تعیین میگردد.اما در زمینه داکت اسپلیت ها، اغلب کاربران و خریداران برندهای پرفروشی مانند LGو هایسنس (Hisense) را با توجه به کیفیت، قیمت و خدمات بعد از فروش آنها  انتخاب و خرید می‌نمایند.
   چنانچه برای هریک از      کشورهای منطقه نیاز به Ducted Split دارید، میتوانید سفارش خرید خود را با اطمینان خاطر، گارانتی محصول و قیمت مناسب به کارشناسان فروش ما      بسپارید.